Beograđani slavili u Leskovcu

LESKOVAC – U utakmici 9. kola Druge lige Srbije košarkaši Zdravlja nisu uspeli da savladaju favorizovani sastav beogradskog Dinamika koji je na kraju slavio pobedu rezultatom 73:79, po četvrtinama 18:20, 18:13, 22:22 i 15:24. Domaći košarkaši su imali priliku da zabeleže pobedu (26. minut 50:40), ali im je u finišu ponestalo i snage i koncentracije, što su gosti iskoristili i slavili pobedu. Problemi Leskovčana u organizaciji napada kuliminirali su završnici kada su domaći košarkaši imali nekoliko napada da izbore barem produžetak, ali pravih rešenja pod košem protivnika jednostavno nije bilo.

Za ekipu Zdravlja su igrali Ristić 3, Sinadinović 14, Vukadinović, Tešanović 10, Filipović 12, Jovanović 25, Radenković, Stanković, Marojević 9, Tešović, Miletić, Stojiljković. U sledećem, 10. kolu Druge lige Srbije Zdravlje gostuje u Novom Sadu gde će odmeriti snage sa domaćom Vojvodinom.

(Kraj) dum

7 Komentara
Najstarije
Najnovije
CastrolGTX
30.11.2015. 11:59

Bilo je tužno gledati onu bezidejnost Zdravlja u zadnjoj četvrtini. Nikakve uigrane kombinacije, nikakve šeme napada na postavljenu, jaku odbranu gostiju. Jedino šut za 3, soliranje pojedinaca… Baš žalosno! Tu utakmicu nije izgubilo Zdravlje nego njihov trener! Koji je razlog da kod +10 menja Marojevića i pleja Sinadinovića i uvede Ristića i Tešovića? I sa -10, odoše gosti na +10! Dobra ekipa Zdravlja, ali sa očajnim trenerom. Kusmuk je pokazao kako se vodi tim!

Ko je predsednik ?
30.11.2015. 14:55
Odgovor za  CastrolGTX

Pišeš netačne podatke Ristić je ušo u 29. minutu umesto Tešanovića pogledaj statistiku. A trener treba da se najuri jer je dozvolio Sinadinoviću da radi šta hoće pa je popio bananu predzadnji napad i upropastio soliranjem zadnji napad. U pravu si za bezidejnost ali Sinadinović je igrao celu treću četvrtinu. Proveri pa piši.

CastrolGTX
30.11.2015. 16:08

Nije problem Sinadinović, već ono što Zdravlje igra! Pardon, ne igra! Činjenica je da su izmene u drugom delu utakmice bile bez ikakvog smisla! Radi čega je menjan Marojević Tešovićem, pri samom kraju utakmice? Revoltiran nelogičnom izmenom, nije hteo ni da „baci petaka“ Crnom. Inače, vidljivo je da ekipa ne zna šta da igra kad se utakmica lomi. Kakav krivica predsednika, uprave..

30.11.2015. 14:49

Zašto ne napišete da je nova propast Zdravlja počela kad je klub opet preuzeo poslanik Vukadinović. Ali vi ne smete da objavite ni da je on postavljen za predsednik jer time direktno krši Vučićevu narednu da funkcioneri SNS ne smeju da budu u klubovima.

mateja
30.11.2015. 22:37

sklonite Vukadinovica,unustavaca svega . Pustite da i dlje bude opstinska luda Cvetanovicu. Samo napred!!!!!!!!

Zvonko
30.11.2015. 15:24

Politicari bezite od kosarke. Za sta se uvatite to se ugasi. Ova ekipa je bez tog Marojevica Edi i Migeta bila 6. Sad valjda treba bude bolje a ne gora al cim su negde pare odma se nakacite ko krpelji i sve unistite

CastrolGTX
01.12.2015. 19:37

Tu istu ekipu je i napravio, projektovao politički vrh grada, odnosno sportski direktor (koji je netragom nestao) u saradnji sa odgovornima (zna se kojima). Znači, političari su bili i ostali u klubu. E sad, to što se nekom ne sviđa ko je na čelu kluba, to je drugi par opanaka. Samo, zicer ne pogađa Vukadinović, šeme napada ne rade političari već treneri. Previše poraza za ekipu koja je bila kandidat za viši rang!