Bošnjačani proslavili ulazak u Srpsku ligu

LEBANE – U utakmici pretposlednjeg 29. kola Zone jug FSRIS, poslednjoj na svom terenu u ovom prvenstvu, Jedinstvo je katastrofalno porazilo komšije iz Bobišta sa 8:0.

Gosti koji su u Bošnjace doputovali sa samo 10 igrača i bez nekoliko standardnih prvotimaca bez kojih se njihova igra ne može zamisliti bili su lak plen za novog srpskoligaša koji je nakon četvrt sata igre poveo pogotkom Milana Đorđevića na asistenciju Nikole Markovića.

Rezultat je sa bele tačke udvostručio Miloš Stevanović u 22. minutu, a tri minuta kasnije u listu strelaca upisao se i Milivoje Stojanović upošljen od Milana Đorđevića koji je na pas Stošića u 42. minutu povisio na 4:0.

U nastavku susreta viđena su još četiri gola. Najpre je u 53. minutu Milivoje Stojanović postigao svoj drugi pogodak na meču, na šta su se nadovezali golovi Tošića u 65. i 90. i Jankovića u 70. minutu. Sudio je Jovan Veljković iz Leskovca.

Po završetku ove utakmice pehar kapitenu Bošnjačana Aleksandru Diniću za osvojeno prvo mesto u Zoni jug FSRIS uručio je potpredsednik istočnog regionalnog fudbalskog saveza, Dejan Ivanović.

(Kraj)

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.