Dubočica 54 pobedom počela prvenstvo u Super “B“ ligi

LESKOVAC – Iako pre utakmice nisu pretili protivniku, Leskovčani su na terenu nagovestili da neće igrati samo epizodnu ulogu u višem rangu takmičenja.

Pobednik je odlučen već u prvom poluvremenu koje je Dubočica 54 dobila sa 17:11, a meč je počela sa serijom od 3:0.

U nastavku susreta domaći nisu dozvolili protivniku da ozbiljnije pripreti, sem u 40. minutu kada se Crvenka približila na dva gola zaostatka, pa su meč priveli kraju sa ubedljivih 32:25. Kako su počeli ovaj susret rukometaši Dubočice 54 su ga tako i završili sa tri vezana gola.

Dubočica 54: Pešić, Cvetković, Stefanović, Čičić, Stanković 5, Radulović, Marinković 4, Cvetanović, Girić 1,Stojiljković 5, Filipović, Zdravković, Vasić 8, Krstić, Radivojević, Đorđević 8.