Na slalomu rolerima u Pirotu najbolji Vranjanci

VRANJE/PIROT/NIŠ – U Pirotu su danas  vožene trke drugog kola prvenstva Srbije u disciplini slalom na rolerima.Kao i prvog vikenda i danas su najuspešniji bili takmičari skijaškog kluba Besna kobila iz Vranja. Oni su osvojili ukupno 5 zlatnih medalja,5 srebrne i 6 bronzanih medalja i ukupno uknjižili 407 bodova. Drugi po uspešnosti su bili takmičari sportskog kluba Oxigen iz Niša koji su osvojili 4 zlata,3 srebra , 1 bronzu i ukupno osvojili 261 bod. Trećeplasirani su bili domaći takmičari iz skijaškog snoubord kluba Stara planina koji su osvojili po jedno zlato,srebro i bronzu i uknjižili novih 117 bodova.

Trka_Rolerima

Danas su po prvi put nastupila i deca iz Dečije Sportske Akademije Super junaci iz Knjaževca koji su osvojili 10 bodova. Posle dva uzbudljiva vikenda u ukupnom plasmanu vode Vranjanci sa osvojenih 927 bodova,slede ih Nišlije sa 541.bodom dok su treći Piroćanci sa osvojenih 159.bodova. Prvenstvo se nastavlja 4.oktobra u Nišu.