Napet ali ipak nerešen derbi „Radana“ i „Jedinstva“

LEBANE – Pred prepunim tribinama, u derbi meču 29. kola Jablaničke okružne lige, fudbaleri „Radana“ iz Lebana i „Jedinstva“ iz Bošnjaca igrali nerešeno 1:1 (0:1).

U jednoj od najzanimljivijih fudbalskih predstava, koju su Lebančani imali priliku da ovog proleća vide na gradskom stadionu, poveli su gosti iz Bošnjaca sredinom prvog poluvremena.

Kada je na samom startu drugog poluvremena domaćin izjednačio, sa tribina se začulo „Niška zona, niška zona, smeši nam se ona“, jer je ovim bodom uoči poslednjeg meča u Lipovici, „Radan“ zadržao prednost od dva boda na tabeli nad današnjim protivnikom i realne šanse da kao prvoplasirana ekipa pređe u viši rang takmičenja.

OLYMPUS DIGITAL CAMERASenku na veoma dobru utakmicu, pred kraj meča, bacili su gostujući navijači bacanjem raznih predmeta u pravcu glavnog sudije.

Po završetku utakmice usledilo je veliko slavlje domaćih igrača i navijača, ali i žučna rasprava fudbalera „Jedinstva“ i delilaca pravde na današnjoj utakmici, koji su teren napustili u pratnji obezbeđenja.

(Kraj)ana/ena

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.