Rukometaši Dubočice pobedom završili sezonu

LESKOVAC – Rukometaši Dubočice 54 savladali su u Bujanovcu ekipu domaćeg BSK-a rezultatom 35:33 u utakmici poslednjeg 22. kola Istočne grupe Prve lige.

U utakmici gotovo revijalnog karaktera sa dosta promašaja i atraktivnih golmanskih odbrana ali i lepih golova, ekipe su se na početku smenjivale u vođstvu, a onda je Dubočica 54 došla do prednosti koju je održavala sve do samog finiša prvog dela igre. Tada su Leskovčani zbog nekoliko nerealizovanih idealnih prilika dozvolili BSKu-u da na odmor ode sa pogotkom prednost (15:14).

U nastavku su gosti vodili do sredine drugog poluvremena kada je usledila serija Bujanovčana od 7:1 kojom su preokrenuli rezultat ali to nije bilo dovoljno i da se dođe do pobede, jer je Dubočica 54 u samom finišu stekla tri gola razlike i susret završila sa konačnih 35:33.

Kod leskovačkog sastava istakli su se Vasić sa 11 golova i golman Gašić, a u redovima BSK-a najefikasniji je bio Dabetić. Sudio je niški arbitarski par Cvetković – Petrović.