Dubočica sa dva gola razlike pobedila Jagodinu

U poslednjoj utakmici 10. kola Prve lige Srbije, leskovačka Dubočica je, na svom terenu, uzela meru nekadašnjem superligašu, ekipi Jagodine i pobedila rezultatom 3:1 (1:0).

Dobro su otvorili utakmicu domaći igrači i već u 16. minutu, Ivanov dovodi Dubočicu u vođstvo,a do kraja poluvremena igralo se tvrdo sa puno prekršaja na sredini terena pa se tim rezultatom otišlo na odmor.

Ista igra i u drugom delu sve do trenutka kada na jednu dubinsku loptu nespretno reaguje golman Dubočice a igrač Jagodine Petrović poravnava rezultat.

Strpljiva igra Dubočice urodila je plodom u 83. minutu kada posle prekida i gužve u kaznenom prostoru štoper gostiju Jovančić postiže autogol za 2:1.

Dubočica dodaje gas i posle školski odrađenog kontranapada nokautira grogiranog rivala golom kapitena Dušana Savića koji postiže treći pogodak za konačan rezultat utakmice.

Seriju dobrih rezultata Dubočica može da nastavi već u sledećem kolu kada gostuje ekipi Železničara u Pančevu.

Inače, leskovački  fudbaleri su do sada imali ostvarili dve pobede, pet nerešenih što je najviše odigranih nerešenih utakmica u Prvoj ligi Srbije.