Dubočica sa kreča do pobede

U petom kolu Srpske lige Istok, GFK Dubočica Leskovac je, pred svojim navijačima, došla do novih bodova savladavši ekipu Timočanina iz Knjaževca sa 1:0. Igrala je Dubočica dobro, napadala u prvom poluvremenu ali nije uspevala da savlada Kojića koji je „spustio roletnu“.

Drugo poluvreme, druga utakmica. Dubočica je neočekivano popustila sa napadima a igrači Timočanina uzeli su konce igre u svoje ruke i žestoko napali ka golu Ivanovića koji je u više navrata uspešno intervenisao i zadržao nulu.

Dubočica se oslobodila pritiska pa je u 72. minutu posle akcije i lopte iza leđa odbrane Timočanina, došlo do kontakta napadača Dubočice Stanković i štopera gostiju Gajića posle koga je Stanković pao a  sudija Rajković opravdano pokazao na belu tačku.

Uspešan izvođač kaznenog udarca bio je Nikola Đokić koji je pogotkom doneo tri boda Dubočici.

Dubočica je nastupila u sledećem sastavu:   Ivanović, Stojanović, Z. Stanković, M. Stanković, Gligorijević (Đokić), Kostić, Marković (Kostadinović), Dojčinović, N. Stanković (Mitić), Savić, Ranđelović.

U sledećem kolu Dubočica gostuje u Varvarinu, ekipi Temnića 1924 i imaće priliku da krene ka vrhu tabele.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.