Dule Savic torpedovao Radnički

Najbolji igrač Dubocice ove jeseni Dušan Dule Savić pružio je odličnu igru i sa tri pogotka omogućio svom timu da u poslednjoj utakmici jesenjeg dela prvenstva zabeleži tri nova boda.

Iako su Leskovčani vodili sa 3:0 golovima Dušana Savića (8., 49. i 71. minut), umalo da od gotovog naprave veresiju posle opuštanja koje je usledilo zbog visokog vođstva.

U 80. minutu Radnički iz Pirota je golom Miloševića smanjio na 3:1 da bi u sudijskoj nadoknadi dete Dubočice na privremenom radu u Radničkom, Kostić Milutinović, postavio konačnih 3:2.

Sa nova tri pogotka kapiten Dubočice Savić izbio je na prvo mesto liste strelaca Prve lige Srbije ispred Terzića iz IMT koji će sutra imati priliku da poboljša svoj golgeterski ucinak.

Sledi prvenstvena pauza a potom i ozbiljan zadatak za trenera Mrkica da kroz pripreme i možda neko pojačanje u napadu, pripremi ekipu za tvrdu borbu za opstanak u Prvoj ligi.