Još jedna pobeda Dubočice 54, Marinković presudio Partizanu

Rukometaši Dubočice 54 vratlili su se sinoć u Leskovac sa još dva boda u četvrtom kolu Arkus super lige, dobijena pobedom Partizana u Beogradu (26:25) u dramatičnom završetku kada je kapiten Marinković iz sedmerca dao odlučujući gol.

Nakon dobrog prvog poluvremena Leskovčani su na odmor otišli sa tri gola prednosti – 11:14, dok je drugo poluvreme sve do kraja utakmice bilo puno neizvesnosti. Partizan je uspeo da nadoknadi izgubljeno i da u 53. minutu izjednači rezultat (23:23). Pet minuta kasnije još traje neizvesnost pri rezultatu 25:25.

Partizan je potom propustio priliku za gol jer je golman Radisavljević sjajno intervenisao, a u brzom kontranapadu prekršajem je zaustavljen Atanacković. Dvanaest sekundi pre završetka meča Dubočica 54 uspela je da dođe do sedmerca. Tada je na scenu stupio najiskusniji igrač u timu Leskovčana.

Posle četiri odigrana kola, Dubočica 54 iz Leskovca, novajlila u Super A ligi, je na trećem mestu na tabeli. U narednom, 5.kolu, Dubočica će 12.oktobra na svom terenu odmeriti snagu sa ekipom Rudar iz Kostolca