Lavice bolje od Piroćanki (3:1)

Fudbalerke iz Leskovca ovog vikenda savladale su i ekipu Jedinstva u Pirotu i tako nastavile niz dobrih i uspešnih igara. Ipak, već na samom početku utakmice 1:0 za domaću ekipu. Greška po levoj strani gošći i brza akcija rezultovala je pogotkom Markovićeve.

Razdrmalo je to ekipu Lavica koje su krenule sa svojom igrom i već do poluvremena okrenule rezultat u svoju korist. Prvo je Ilićeva pogodila okvir gola a na odbijenu loptu naletela Dubroja i smestila je u mrežu, a onda je ista fudbalerka iskoristila loše postavljenu odbranu Jedinstva i  smireno rešila situaciju oči u oči sa golmanom.

Treći pogodak je za rubriku  „verovali ili ne“!

Duga lopta Lavica iz Leskovca, odličan pritisak Marjanovićeve, a golman Jedinstva u pokušaju da izbaci loptu što dalje pogađa svog štopera a odbijena lopta je lobuje i ulazi u gol.
U drugom poluvremenu, malo sporiji tempo. Domaćin je pokušao sa agresivnijom igrom ali je odbrana vođena Ivanom Kostić uspela da zaustavi sve napade.

Imale su Dubroja i Marjanović izgledne prilike, ali je sve završeno prečkom i udarcem pored gola.
Sledećeg vikenda Lavice gostuju ekipi Mačve u Šapcu gde pobedom mogu da stignu i do drugog mesta.