Leskovački futsal voz pregazio i Prokupčane

LESKOVAC – U utakmici trećeg kola regiona futsal lige „Jug“  ekipa iz Leskovca sinoć je savladala KMF „Prokuplje“ iz istoimenog grada rezultatom 3:0

U, do poslednjeg minuta, neizvesnoj utakmici, domaća ekipa je zabeležila još jedan, ispostavilo se, ubedljiv trijumf.

Golom Nikole Petorovića, u ranoj fazi utakmice (6. Min.) povela je domaća ekipa da bi ostali deo utakmice protekao u ujednačenoj igri . Vredi pomenuti i stopostotnu šansu za gostujuću ekipu koju nije realizovao Lutovac u 35. Minut, promašivši prazan gol domaćih da bi  na isti način u 37. Minutu uzvratio i kapiten domaće ekipe Stanojević.

Sa igračem u polju umesto golmana, gostujuća ekipa pokušala je u poslednjih nekoliko minuta da dođe do izjednačenja ali su u poslednjem minutu utakmice sa dva školski organizovana kontranapada i nova  dva pogotka  Nikole Petrovića u 40. Minutu,  domaći došli do nove, ubedljive,  pobede i čvrsto  zaseli na vrh tabele sa gol razlikom 13-1 i devet osvojenih bodova.

Objektivna leskovačka publika, koja je u velikom broju, njih oko 700, pratila ovu utakmicu aplauzom je nagradila igrače obe ekipe.

Iz ekipe KMF Leskovac zahvaljuju se na podršci i pozivaju navijače da i u buduće podrže ovu mladu ekipu na putu za viši rang takmičenja.
Igrač utakmice Nikola Petrović.

(Kraj)

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.