Nova pobeda leskovačkih košarkaša

LESKOVAC – U 15. kolu Druge lige Srbije, košarkaši Zdravlja su kao gosti savladali ekipu Meridiane iz Novog Sada rezultatom 77:98, po četvrtinama: 18:26, 24:19, 23:20, 12:33.

Meč je odlučen u poslednjoj četvrtini u koju su ekipi ušle potpuno rezultatski izjednačene (65:65). U samoj završnici Leskovčani su zaigrali čvrsto u odbrani i efikasno u napadu i na kraju slavili ubedljivu pobedu.

kk zdravlje

U timu Zdravlja najefikasniji su bili Stanojević sa 22., Jovanović sa 20 i Tešović sa 18 postignutih poena.
Posle 15. kola Zdravlje se nalazi na 6. mestu na tabeli Druge lige Srbije sa 24. osvojena. U sledećem, 16. kolu Zdravlje u Leskovcu dočekuje ekipu Proletera iz Zrenjanina.