OK Dubočica poražena pred punom halom

Odbojkaški klub Dubočica

Preko 300 ljubitelja odbojke sve vreme je bodrilo domaći tim koji, na žalost, nije mogao do pobede protiv razigrane ekipe Metalac Takova.

Predvođeni odličnim Gavrilovićem, slavili su gosti rezultatom 2:3 ( 21:25, 25:15, 21:25, 25;19 i 13:15) i naneli prvi poraz ekipi Dubočice.

I pored poraza, Dubočica ipak ostaje na deobi prvog mesta sa istim brojem bodova koliko ima od ovog kola prvoplasirana ekipa Metalac Takova, pa nas do kraja polusezone, gde u tri poslednja kola Metalac ima znatno teži raspored imajući u vidu da gostuje u Jagodini a dočekuje Borac iz Paraćina i Užice, sve tri ekipe iz gornjeg dela tabele, očekuje puno uzbuđenja.

Dubočici sledi gostovanje u Novoj Pazovi, dolazak Srema i gostovanje u Kuršumliji pa ljubiteljima odbojke ostaje da očekuju povoljne vesti i povratak Dubočice na čelo tabele.

Utakmica protiv Metalca obilovala je atraktivnim potezima sa obe strane i veoma požrtvovanom igrom obeju ekipa, pa nije ni čudo što su u samom vrhu i što će, najverovatnije, odlučivati koja će se plasirati u Prvu ligu Srbije.

Trener Dubočice Marjan Nikolić, razočaran zbog poraza ističe da su u ovoj ujednačenoj utakmici, gosti su imali više sreće.

„Ostaje žal za pobedom jer smo setove dobijali ubedljivije nego što smo gubili, ali to gubi na značaju kad se utakmica odlučuje u petom setu. Kvalitet odbojke svakako je bio za viši rang a nama ostaje da u nastavku prvenstva čekamo kiks Metalca kako bismo se vratili na vrh tabele“, kazao je Nikolić.

Posebno mu je drago što je publika u hali mogla da uživa u sjajnoj utakmici i dodaje da je ovo najbrojnija poseta u sezoni, ali i da se nada da će ih ovako bodriti i u nastavku prvenstva.

Ovim putem OK Dubočica zahvaljuje se leskovačkoj publici na izuzetnoj podršci.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.