PK Leskovac osvojio 22 medalje u prvom kolu Prvenstva centralne Srbije

Plivački klub Leskovac u prvom kolu Prvenstva Srbije predstavlja 33-oje plivača koja su danas, prvog dana takmičenja, osvojila 22 medelje i trenutno je ovaj klub, kako piše u saopštenju, treći klub u Srbiji po broju osvojenih medalja u Centralnoj Srbiji.

– bronzana medalja na 50m leđno

ŠTAFETA u sastavu Jelena Ćirić 2006, Iva Petković 2006, Andrea Stanković 2008 i Jana Petković 2011, u APSOLUTNOJ KATEGORIJI osvojila je bronzanu medalju u mešovitom stilu.

„Čestitam svim plivačima koji su osvojili medalje i predstavili naš klub. Trenutno smo po broju osvojenih medalja treći klub u Centralnoj Srbiji. Nastavljamo sa takmičenjem i sutra. I trudićemo se da budemo još bolji“.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.