Plivački klub „Leskovac“ zauzeo treće mesto u drugom kolu Plivačkog saveza centralne Srbije letnjeg prvenstva

Plivački klub “ Leskovac“ zauzeo je treće mesto po broju osvojenih medalja, sa 29 medalja, na takmičenju od 19 klubova i 315 takmičara u drugom kolu Plivačkog saveza centralne Srbije letnjeg prvenstva.

Takođe, u apsolutnoj kategoriji osvajači medalja su:

1. Petković Iva 2006 – zlatna medalja na 50 metara i 200 metara prsno i bronzana medalja na 100 metara kraul

2. Jelena Ćirić 2006 – srebrna medalja na 400 metara kraul

Štafeta PK „Leskovca“ u kategoriji ulaznih pionirki osvojila je 1. mesto u sledećem sastavu:

1. Marković Nađa 2013
2. Mitrović Isidora 2013
3. Petković Nina 2013
4. Stojmirović Lena 2013

Štafeta PK „Leskovca“ u apsolutnoj kategoriji devojaka, osvojila je 2. mesto u sledećem sastavu:

1. Stanković Andrea 2008
2. Marković Sara 2009
3. Petković Iva 2006
4. Ćirić Jelena 2006

Štafeta PK „Leskovca“ u kategoriji kadeta dečaci, osvojila je 2. mesto u sledećem sastavu:

1. Pecarski Vuk 2009
2. Savić Nikola 2008
3. Stojiljković Novak 2008
4. Stojanović Luka 2008

Inače, PK „Leskovac“ je nastupio na ovom takmičenju sa 20 plivača.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.