Savladane leskovačke rukometašice na domaćem terenu

U 13. kolu Prve rukometne lige „Istok, sinoć u Leskovcu ekipa Mladosti 1949 iz Zaječara bila je bolja od domaće Dubočice  rezultatom 23:27 (14:12).

Odlično su igračice Dubočice otvorile utakmicu i u par navrata vodile i sa četiri pogotka prednosti ali su neiskusno dozvoljavala rivalkama iz Zaječara da se vrate u igru.

Raspoložene za igru u prvomo poluvremenu bile su Gligorijević, Kostić, Tasić, Jovanović i Manojlović  pa su poluvreme rešile u svoju korist

U drugom poluvremenu, stiče se utisak, igračice Dubočice nisu  imale dovoljno snage da se suprotstave raspoloženim igračicama Mladosti pa je utakmica završena još jednim porazom.

U 59. minutu, nezadovoljan suđenjem burno je reagovao trener Dubočice pa je isključen na dva minuta kad je postavljen i konačan rezultat utakmice.

Posle 13. odigranih utakmica, Dubočica se nalazi na poslednjem mestu na tabeli sa samo dva osvojena boda pa će šansu za nove bodove potražiti u narednom kolu kada će pred svojim navijačima ugostiti ekipu Žitorađe.