PIROT- U sudaru autobusa iz Bugarske i kamiona pirotskog “Komunalca” danas je lakše povređeno desetoro putnika iz autobusa, koji je sa turistima putovao u Nemačku.
Lekarima pirotske Opšte Bolnice obratilo se za pomoć 17 putnika, a lakše telesne povrede u vidu nagnječenja konstatovane su kod desetoro putnika.
Saobraćajna nezgoda dogodila se u blizini Pirota, prilikom skretanja kamiona “smećara” ka novoj deponiju. U tom trenutku na kamion je naleteo autobus, koji se kretao u istom pravcu, ali je po svemu sudeću pokušao da zaobiđe kamion.
Posle sudara vozila su završila u jarku kraj puta.
Istražni sudija Osnovnog suda u Pirotu Ivan Nikolić nije mogao da saopšti konkretne razloge ove nesreće.
Juče na istom magistralnom putu dogodile su se još dve saobraćajne nezgode u kojima nije bilo povređenih.
(Kraj)
Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!