Dubočica do pobede u poslednjim sekundama

Rukometaši „Dubočice 54“ Leskovac uspeli su sinoć u neizvesnoj borbi da pobede beogradski Obilić na svom terenu rezultatom 28:27 u 17. kolu ARKUS lige.

Iako su gosti iz Beograda u prvom poluvremenu bili bolji i vodili sa 5 razlike, Leskovčani su do 30. minuta uspeli da se vrate u igru i na kraju poluvremena smanje vođstvo Obilića na dva gola razlike (11:13).

U nastavku meča domaćini su imali bolji start, a do prvog izjednačenja došli su u 35. minutu da bi zatim prešli u vođstvo.

Drugo poluvreme obeležila je borba sa obe strane, da bi samo tri minuta pred kraj utakmice došlo do izjednačenja 26:26.

Obilić se nije predavao do samog kraja ali domaćin u poslednjim sekundama golom Pavlovića dolazi do pobede.

Nakon ove pobede, Leskovčani ostaju 3. na tabeli sa 20 bodova, a njihov sledeći protivnik je ekipa Dinama iz Pančeva koja sa 30 bodova zauzima prvo mesto u ARKUS ligi.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.