Dva plivača iz PK “Leskovac” kvalifikovala se za susret reprezentacija u Rijeci

Na Otvorenom prvenstvu Srbije u plivanju u Novom Sadu dva plivača PK Leskovac kvalifikovala su se za susret reprezenatcija, koji se ove godine održava u Rijeci, osvojiši istovremeno dve srebrne medalje.

Nikola Savić (2008)  i Aleksa Manasić (2009), osvojili su srebrne medalje u disciplini 50 metara u prsnom stilom.

U kategoriji starijih juniora Nikola Savić se kvalifikovao na susret reprezentacija sa vremenom 30.80sec, dok se Aleksa Manasić u kategoriji mlađih juniora kvalifikovao na susret reprezentacija sa vremenom 31.55sec. Inače, susret reprezentacija ove godine biće održan u Rijeci u Hrvatskoj, 22-23.3.2025.

Otvoreno Prvenstvo Srbije se održava u Novom Sadu, a Plivački klub Leskovac predstavlja 6 plivača (3 dečaka i 3 devojčice).

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

0 Komentara
Najstarije
Najnovije
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare