Ekipa “Kris Mobil” pobednik turnira 3×3 u Leskovcu

Na jučerašnjem turniru u fudbalu 3×3 održanom na centralnom trgu u Leskovcu ekipa “Kris Mobil” odnela je pobedu u takmičenju protiv tima “Nandra doo”, kada je u šutiranju penala postigla 10 golova, pošto je rezultat u toku utakmice bio izjednačen na 5:5.

Igrači Nandre obezbedili su prednost time što su u prvih par minuta postigli tri gola. Kris Mobil je bio blizu sa dve lopte u golu. Šest minuta pre kraja vođstvo Nandre poraslo je za još jedan bod na semaforu (4:2). Dva minuta pre kraja meča ekipa Kris Mobil izjednačila je rezultat, a samo 20 sekundi kasnije Nandra je ponovo preuzela vođstvo nad loptom.

Tom pobedom ekipa “Kris Mobil” plasirala se u finale srpskog prvenstva koje će se septembra održati u Beogradu, a šampion Srbije sledeće godine odlazi u Amsterdam na Svetsko prvenstvo.

Toliko neizvesna utakmica držala je pažnju publike do samog kraja, jer kada je semafor prikazivao samo sekundu do kraja rezultat je ponovo bio izjednačen (5:5). U produžetku lopta je pripala ekipi Kris Mobila. Startovali su odmah ka suparničkom golu, ali je lopta uspešno odbranjena.

Ni produžetak nije rezultirao pobedom jedne ekipe, te se prešlo na šutiranje penala sa golova. To je donelo zlatnu medalju Kris Mobil igračima kada su postigli 10 golova, a Nandra devet (10:9).

Izvor i foto: Instagram 3x3_football