I saopštenja se ispravljaju kad naredi leskovački „šef“

Iz Jedinice za implementaciju projekta Leskovac stiglo je saopštenje u kojem se navodi da će od danas do 10. maja doći do obustave saobraćaja u naselju Bratmilovce, u ulici Voje Mičića (deo između ulice Bore Prokopovića i ulice Jovana Vučkovića), kao i do zatvaranja putnog pravca Bratmilovce ka Kumarevu u periodu od 7 do 17 časova.

„Napomena: Došlo je do greške prilikom slanja prvog obaveštenja“, piše dodatno u današnjem saopštenju koje je potpisala zamenica Jedinice Sanela Stanković.

A u prethodnom saopštenju stajalo je, naime, da će put prema Kumarevu biti zatvoren od 08.05.2025. godine do 10.08.2025. godine, o čemu su izvestili svi lokalni mediji — koliko, realno, i treba izvođaču radova, po ovdašnjim merilima, da završi kanalizacionu mrežu.

Jedinica za implementaciju programa grada Leskovca, zapravo, nije napravila grešku u prethodnom saopštenju. Da je greške bilo, vrlo pedantna direktorka Jedinice bi odmah reagovala. Da je greške bilo, taj put ne bi već nekoliko dana bio zatvoren za saobraćaj — dakle, i pre nego što je to najavljeno u drugom, „ispravnom“ saopštenju.

Od zatvaranja puta od Bratmilovca prema Kumarevu, svakoga dana u naznačenom periodu, Jugmedii je stiglo više reakcija, među njima i od dvojice poslovnih ljudi koji trpe ekonomsku štetu. Jugmedia je nameravala da se sutra nađe na terenu i izveštava o šteti koju trpe meštani Kumareva, odsečeni od sveta zbog Jedinice.

Međutim, neposredno pre ovog saopštenja, bračni par iz Kumareva nas je obavestio da ne dolazimo jer je „sve sređeno“.

„Obavešten je šef (gradonačelnik Leskovca Goran Cvetanović, prim. aut.), rekao je da to prvi put čuje i obećao da će nas odblokirati“.

Dakle, „šef“ se meša i u saopštenja!? Iako je opšte poznato da je šef „začin“ u svakoj čorbi, ovoga puta je ta zaprška bila ukusna za meštane Kumareva, sela u kome živi i radi nekoliko privrednika.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

2 Komentara
Najstarije
Najnovije
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare
Zloupotreba moći
08.05.2025. 22:05

Bože me sačuvaj. Ma nije on samo zaprška, nego i začin i zaprška i čorba i meso u njoj. Čovek s ovoliko moći, kakvu nije imao i nije koristio i zloupotrebljavao kao niko pre njega. Bogami, po tome će ostati upamćen. Neće po asfaltiranju, gde se ugr…uju on i njegovi pajtaši.

Bucher
09.05.2025. 06:22
Odgovor za  Zloupotreba moći

🥩mes(c)o je
Margarin 💎u sve se meša🫠