Iz gradskog budžeta za izgradnju vidikovca Sokolica više od 1,1 milion dinara, za porodilje 580.000

Iz budžeta grada Leskovca danas je isplaćen ukupno 11.199.531 dinar, a od te sume je, za izgradnju vidikovca Sokolica koji je zvanično stavljen u funkciju 21. maja tekuće godine, opredeljen iznos od 1.181.478 dinara.

Za jednokratne pomoći za 24 porodilje izdvojeno je 580.000 dinara, naveli su na sajtu lokalne samouprave.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

4 Komentara
Najstarije
Najnovije
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare
gradjanin
07.07.2025. 17:10

Unistili ste lep vidikovac nista nije trebalo da se radi, bolje da ste za te pare nahranili nas gladne gradjane, zato ima protesti i za to ce neko da odgovara ja necu a vi se pitajte ko ce

SER
07.07.2025. 18:02

Vidikovac je prelep, kao u Švajcerskoj! Kamo sreće da se krene sa uređenjem svih takvih ili sličnih mesta. Živela Srbija!

Klasa
09.07.2025. 13:29
Odgovor za  SER

A koliko je stvarna cena za ovaj vidikovac? Stavite malo i u moj dzep !!!!

Rušenje
09.07.2025. 14:38
Odgovor za  SER

Daleko smo mi od Švajcerske Ser.Nit je lep nit je potreban.