Jedinstvo (B) punim gasom kroz Pukovac

U prvom kolu Srpske fudbalske lige Istok ekipa Jedinstva iz Bošnjaca je, na čelu sa novim, starim, trenerom Srđanom Kocićem, protutnjala kroz Pukovac, savladavši domaću ekipu rezultatom 3:1 (0:2).

Ozbiljnim pristupom igri i sa puno trčanja i borbenosti Bošnjačani su pokazali da možda s pravom mogu ciljati visok plasman ove sezone. Najpre je u 19.minutu iskusni Nenad Mitrović matirao golmana Stošića a samo pet minuta kasnije, iz opravdano dosuđenog kaznenog udarca Milivoje Stojanović postiže drugi pogodak za ekipu Jedinstva.

Drugo poluvreme proteklo je u dinamičnoj igri obe ekipe gde prvu šansu u 79. minutu koristi  centarfor domaćih   Aleksandar Živković unevši dozu neizvesnosti u konačan rezultat. Bošnjačani su se iskusnom igrom odbranili a konačan rezultat utakmice je neposredno pre poslednjeg sudijskog zvižduka postavio Vladimir Stojiljković.

Jedinstvo iz Bošnjaca u narednom kolu će, na svom terenu, u prvom ovosezonskom komšijskom derbiju, ugostiti ekipu GFK Dubočice koja je na svom debiju u Srpskoj ligi Istok  poražena u Leskovcu, pred više od 500 gledalaca, od ekipe Radničkog iz Svilajnca.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.