KMF Leskovac na deobi prvog mesta

Drugi deo takmičenja u Trećoj futsal ligi Istok,  KMF Leskovac počeo je pobedom na svom terenu, pred oko 200 gledalaca savladavši ekipu KMF Bele Crkve rezultatom 5:4 (3:1).

Na momente dopadljivo ali na momente i panično, neodlučno, nesigurno, delovali su igrači iz Leskovca na ovoj utakmici pa će ekipa morati puno da poradi na samopouzdanju i disciplini u igri,  ukoliko planira da se ozbiljno uključi u borbu za sam vrh tabele.

Cvetanović sa dva pogotka  (20. i22. minut) ponovo je bio najagilniji i najborbeniji ali je i direktan krivac za jedan pogodak baš kao i Simonović koji je pored krivice za primljen gol zaradio i dva žuta kartona pa je ekipa morala da igra sa igračem manje u periodu 29.-31. minuta kad je i primljen četvrti pogodak.

Ipak, nade gostiju da će možda doći do boda, raspršio je Nikola Petrović u 36. minutu. Prvi pogodak delo je Simonovića u 6. dok je drugi gol postigao Vukojević u 13. minutu.

Iako izvojevana posle puno borbe i napetosti, pobeda je svakako apsolutno zaslužena.

Utakmicu je vodio sudijski par Grujić-Radić iz Niša.

U sledećem kolu, KMF Leskovac gostuje Timoku u Zaječaru, i pobedom može da skine sa vrata jednog od najvećih konkurenata za vrh tabele.