KMF Leskovac razminirao Miners

U derbiju kola Treće futsal lige Istok, razigrana ekipa KMF Leskovac do nogu je potukla goste iz Majdanpeka i ponovo se priključila vrhu tabele. Konačan rezultat 9:2 (3:1) samo pokazuje koliko su igrači iz Leskovca želeli pobedu kako bi se revanširali za poraz iz prvog dela sezone.

Odličnom igrom u kojoj je prednjačio kapiten Stanojević, strelac tri pogotka (10., 34. i 35.minut) ekipa iz Leskovca je još nasamom početku utakmice stavila do znanja gostima da bodovi ostaju u Leskovcu.

Vladica Cekić, pogodio je dva puta oba puta na početku poluvremena(2. i 21.), Mladi Marjanović u 8. Cvetanović se upisao takođe dva puta u 23. i 34. minutu a gol za domaće postigao je i Vukojević u 28. Strelci za Minerse bili su Đorđević u 19. i Ilić u 39. minutu.

Ovo je možda najbolja naša utakmica u dosadašnjem delu sezone.  Bili smo agresivni od početka i tako sprečili goste da igraju svoju igru. Mora se reći i da smo večeras imali manje kadrovskih problema nego u dosadašjem delu prvenstva jer zbog povreda nisu nastupili samo Petrovići. Očekujem bolje igre i bolje rezultate i zahvaljujem se publici koja nas stalno podržava”, naglasio je posle utakmice Nikola Stanojević.

Ubedljivom pobedom KMF Leskovac je, za slučaj istog broja bodova na kraju takmičenja, u prednosti nad ekipom iz Majdanpeka.

U sledećem kolu, leskovački tim ide na vruće gostovanje u Bujanovac gde će pokušati da pobedom overi ovaj rezultat i ostane u borbi za prvo mesto koje vodi u baraž.