KMF u Leskovac doneo bod iz Zrenjanina

Bodove sa gostovanja za jačanje samopouzdanja doneli su leskovački futsaleri iz Zrenjanina. Rezultat utakmice 15. kola druge lige SAS – Leskovac 4:4 (3:2), sa osmog gostovanja u sezoni i osme utakmice za vreme rednog dana, napravio je problem treneru Stojanoviću u igračkom kadru, te je ekipa u oslabljenom broju otišla na odigravanje utakmice.

Leskovčani su poveli golom kapitena Stanojevića u 3. minutu i tako stvorili još nekoliko izglednih prilika. Međutim, domaćin kažnjava promašaje i pogocima Lojpura u 3. i Živanova u 9. minutu dolaze do rezultata 2:1.

Micić svojim prvim pogotkom poravnava rezultat da bi Novković pogotkom u 17. minutu postavio konačan rezultat prvog dela utakmice. Već na samom početku drugog poluvremena domaća ekipa stiže do dva gola prednosti, golom Šarenca, ali već u sledećem napadu Micić smanjuje na 4:3, dok Petrović minut kasnije postiže pogodak za izjednačenje i unosi rezultatsku neizvestnost do samog kraja nadmetanja.

Pri završetku, usledila je zaslužena podela bodova.

Trener Stojanović posebno ističe fer i korektno ponašanje domaće ekipe i navijača i ujedno poziva navijače da u sredu, 2. i 3. marta od 18.30 časova podrže KMF Leskovac u utakmici protiv prvoplasiranog Ekonomca.

Podsetićemo, neposredno pre početka drugog dela sezone, zbog finansijskih problema, od takmičenja su odustale ekipa beogradske Crvene zvezde i Tise iz Bečeja, pa su samim tim, njihovi rezultati izbrisani.