Krater ispred škole posle radova na kanalizaciji

N

eposredno posle završetka kanalizacione mreže, u selu Bogojevce kod Leskovca pojavio se veliki krater i ti nedaleko od seokse umbulnate i škole, javljaju čitaoci Jugmedie.

Na gradskom sajtu objavljeno je  još 15.aprila da s putevi u oovm selu dovedenu u prvobitnom stanje posle izvedenih radova. Meštani, pak, vele da se na nekim mestima još radi.

Izgradnji i dogradnji fekalne kanalizacione mreže u 16 naseljenih mesta na teritoriji grada Leskovac deo je ORIO programa. Vrednost radova procenjena je na skoro 2,1 milijardu dinara bez PDV-a, za 78 kilometara kanalizacione mreže za crpnim stanicama.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

0 Komentara
Najstarije
Najnovije
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare