Leskovčani preslišali BSK

U uzavreloj atmosferi na terenu u Bujanovcu, ekipa iz Leskovca, predvođena kapitenom Stanojevićem bolje se snašla i zasluženo savladala domaći BSK rezultatom 3:2 i tako ostala izjednačena sa ekipama Radničkog i Timoka u borbi za vrh tabele Treće futsal lige Istok.

Utakmicu je pored ogromne borbenosti obeležila i nedisciplina pa su zbog međusobnog koškanja i razmene uvreda isključeni Mikić kod domaćina i Cekić u ekipi iz Leskovca u kojoj je, pre vremena, klupu morao da napusti i trener Bojat zbog negodovanja na sudijske odluke.

Poveli su gosti, golom kapitena Stanojevića u 17 minutu što je bio i rezultat poluvremena. Domaći su krenuli svim snagama i u 28. minutu golom Petkovića stigli do izjednačenja. Stanojević je ponovo doveo KMF Leskovac u vođstvo u 37. iz kaznenog udarca a potom i udvostručio u 38. minutu svojim het-trikom. Tačku na ovu utakmicu stavio je Petković svojim drugim pogotkom u 40. minutu utakmice.

U sledećem kolu, KMF Leskovac na svom terenu dočekuje ekipu Aleksinca dok će najbliži pratioci Radnički gostovati ekipi Minersa u Majdanpeku a ekipa Timoka gostuje u Nišu ekipi Put Inžinjeringa.