Muškarac preminuo od gušenja u požaru

Muškarac Lj.R. (oko 70), iz Niša,  stradao je jutros u požaru koji je izbio u njegovoj kući u niškom naselju „9. maj“. Komšija veruje da je Lj.R. požar zatekao na spavanju, odnosno da se ugušio.

Kako Nova.rs saznaje, vatru je rano jutros primetio prvi komšija nastradalog čoveka koji je alarmirao policiju i vatrogasce. Na mesto požara stigla je i ekipa Hitne pomoći ali je mogla samo da konstatuje smrt nesrećnog čoveka.

Prema rečima meštana ovog niškog naselja, Lj.R. je živeo sam, od bliže rodbine ima samo sestru koja, kako tvrde, živi u Novom Sadu.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

0 Komentara
Najstarije
Najnovije
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare