U Leskovcu je još 29 osoba pozitivno na korona virus, kao I još po jedna osoba iz Vlasotinca, Bojnika, Lebana i Crne Trave, najnoviji su podaci pristigli u Zavod za javno zdravlje.
Juče sui z Jablaničkog okruga obrađena 182 testa, a trenutno se čeka na 321 rezultat iz laboratorije „Vatreno oko“ i Zavoda za biocide i medicinsku ekologiju u Beogradu za lica koja su uzorkovana u ZZJZ Leskovac i Opštoj bolnici Leskovac u prethodnim danima.
Od početka epidemije ukupan broj obolelih na nivou Jablanickog okruga je 1.245: grad Leskovac – 978, Vlasotince – 135, Bojnik – 30, Lebane – 69, Medveđa – 31 i 2 lica sa teritorije opstine Crna Trava .
Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!
Ne razumem se u medicinu. Ali mi se cini ni ovi sto defiluju na TV takodje nista neznaju. Mislim ovi sto se predstavljaju kao krizni stab!!!
I student veka. Proglasi pobedu nad koronom, Dzaftic u Lebanu u vezi s koronom dodeli nesto svom zetu.
Nece iskoci na dobro, bez obzira na svu predsednikovu pamet.