Pehar Produkta otišao u ruke Predejančanima

LESKOVAC – Vlasina – Moravac Predejane 2:2 (3:5) Stadion: Rosulja. Gledalaca: 300. Sudija Igor Kocić (Vlasotince). Strelci: Ivan Stojanović u 44. i Miloš D. Petrović u 57. za Vlasinu, a Stoilković iz jedanesterca u 77.i Janković u 87. minutu za Moravac.

Crveni karton: Slobodan Stanković (Vlasina) u 68. minutu. Strelci iz penala: Ivan Stojanović, Miloš D. Petrović i Boban Milošević (Vlasina), a Stoilković, Ž. Stanković, Vukojević, M. Stanković i Boban Stanković (Moravac).

Vlasina: Mladenović, Miljković, Todorović, A. Stojanović, N. Stojanović, Ilić, M. Stojanović, Miloš S. Petrović, Miloš D. Petrović, I. Stojanović, S. Stanković. Igrali još: Milošević, A. Stanković, Đokić, Tošić, Stamenković, B. Stojanović.

Moravac Predejane: Milenković, Marković, M. Nikolić, Vukadinović, Stoilković, Mladenović, Janjić, Ž. Stanković, Ristić, Arsić, V. Stamenković.

Igrali još: Miladinović, M. Stanković, Vukojević, Janković, Z. Nikolić, B. Stanković i Petrović.

Vlalsotinčani su pred oko 300 gledalaca iz ruku ispustili sigurnu pobedu u samoj završnici utakmice u koju su ušli sa vođstvom od 2:0 golovima Ivana Stojanovića iz 44. i Miloša D. Petrovića upošljenog od Marjana Stojanovića u 57.minutu.

Kola su nizbrdo krenula desetak minuta kasnije kada je zbog parnog žuta kartona sudija Igor Kocić iz Vlasotinca isključio Slobodana Stankovića, a Predejančani su brojčanu prednost u poslednjih 13 minuta igre iskoristili i uspeli da izbore izvođenje penala.

Na 2:1 smanjio je Stoilković sa bele tačke u 77.minutu, a tri minuta pre kraja susreta golmana Mladenovića je iz slobodnog udarca savladao Janković i izjednačio rezultat.

Gosti su bili bolji prilikom izvođenja penala.

U trećoj seriji od Nikole Stojanovića bio je uspešniji golman Moravca, a u petoj je Boban Stanković i zvanično overio pobedu.

Tako su Predejančana u debtitantskoj sezoni na Trofeju Produkta uspeli da dođu do pehara namenjenog pobedniku ovog takmičenja.