PK LESKOVAC: 16 plivača osvojila 24 medalje

Na Zimskom Prvenstvu Centralne Srbije Plivački klub „Leskovac“ predstavila su 16 plivača, osvojivši ukupno 24 medalje, a osvojena su dva druga i jedno treće mesto u apsolutnim kategorijama. Klub je zauzeo treće mesto u ukupnom plasmanu.

Takmičenje je održano u Paraćinu sa 356 takmičara iz 22 kluba i to daje još veći uspeh osvojenim plasmanom svih plivača iz ovog kluba, navodi se u saopštenju.

Prvenstvo Centralne subote održano je u subotu, 26. januara.

– srebrna medalja na 200m leđno

Plivački klub „Leskovac“ vrši upis novih članova svakog radnog dana od 18h do 20h. Pozivamo svu decu koja žele da nauče pravilno da plivaju i imaju volju za takmičenjem da nam se pridruže

Takođe, Viktor Dimitrijević (2005) osvojio je treće mesto u APSOLUTNOJ KATEGORIJI na 100m delfin i drugo mesto u APSOLUTNOJ KATEGORIJI na 200m leđno. Iva Petković (2006) osvojila je drugo mesto u APSOLUTNOJ KATEGORIJI na 100m prsno. Čestitamo našim plivačima na izvanrednim rezultatima.
Štafeta Plivačkog kluba „Leskovac“ u kategoriji PIONIRA – dečaci, osvojila je treće mesto u sledećem sastavu:
1. Luka Stojanović (2008)
2. Nikola Savić (2008)
3. Pavle Joić (2007)
4. Luka Manasić (2007)
Štafeta Plivačkog kluba „Leskovac“ u APSOLUTNOJ kategoriji – devojčice, osvojila je treće mesto u sledećem sastavu:
1. Jelena Ćirić (2006)
3. Leona Dimitrijević (2009)
4. Sara Kostić (2008)
„U ukupnom plasmanu, po broju osvojenih medalja, Plivački klub „Leskovac“ zauzeo je TREĆE mesto. Svaka čast. Nastavljamo dalje sa radom, osvajanjem medalja i naravno, uvek pozitivnih uspehom…SAMO NAPRED!“, navodi se u saopštenju.