Pobeda KMF Leskovac, Stefanović prvi na listi strelaca

U uzbudljivoj utakmici 16. kola Druge futsal lige Srbije, KMF Leskovac je na svom terenu bio bolji od ekipe Ekonomist iz Beograda i  zasluženo osvojio tri nova boda 5:3 (1:1).

Utakmica sa puno uzbuđenja i preokreta opravdala je očekivanja brojne publike i pokazala da je domaća ekipa bila u pravu kad je  preko društvenih mreža obećavala dobru igru i pozivala navijače da pruže podršku, što je, sudeći po broju navijača na tribinama SRC Dubočica i prihvaćeno.

Poveli su gosti u 5.  minutu pogotkom Popovića a da se ne bi otišlo sa minusom na pauzu između dva poluvremena, pobrinuo se Nastić u 19. minutu.

Na početku drugog dela utakmice, već u 22. minutu gosti ponovo prelaze u vođstvo, pogotkom Jovovića. Nastić svojim drugim pogotkom poravnava na 2:2 u 34.  minutu a potom i Stefanović potvrđuje golgetersku formu i u 35. donosi vođstvo ekipi Leskovca.

Posle isključenja golmana gostiju u 36. minutu,  Dušan Nastić postiže svoj treći pogodak i povećava na 4:2 da bi nadu gostima da možda mogu do boda ponovo vratio Popović u 39. minutu. Poslednji pogodak na utakmici, koji KMF Leskovac stavlja na treće mesto na tabeli, makar i privremeno, postiže Igor Stefanović u poslednjem minutu utakmice. Ovim pogotkom, Stefanović sa 18 postignutih pogodaka u dosadašnjem delu sezone izbija na prvo mesto liste sstrelaca ispred Janjića (KMF Banjica) sa 17 i Pešića (KMF Kalča)  sa 16 pogodaka.

U sledećem kolu, KMF Leskovac gostuje ekipi Smedereva.