Ispred prostorija Srpske napredne stranke (SNS) u Leskovcu okupili su se večeras demonstranti koji su, u znak protesta protiv aktuelne vlasti, uzvikivali parole poput: „Ruke su vam krvave“, „Raspisite izbore“, „Koga čuvate?“ i „Uhapsite Vučića“.
Prostorije SNS, kao i sinoć, bile su pod jakim obezbeđenjem, prisutan je bio kordon policije, kao i više marica. Unutar prostorija nalazili su se članovi SNS-a, kao i direktori javnih ustanova.
Nakon dva sata članovi SNS izašli su iz prostorija i provocirali okupljene građane koji su im uzvratili gađajući ih flašicama, ali do većih incidenata, za razliku od protesta u pojedinim drugim gradovima u proteklim danima, gde je dolazilo do sukoba sa policijom i privođenja učesnika, nije došlo.
Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!
Uhapsite Vucica !!!
Jedno od rešenja je najskorije raspisivanje vanrednih izbora, što je najverovatnija mogućnost. Međunarodna zajednica ne isključuje ni mogućnost treće varijante, a to je abdikacija nekrunisanog srpskog kralja (Aleksandar Vučić) i njegove kamarile negde u neko prihvatilište u Sibiru ili na nekoj egzotičnoj destinaciji u Aziji ili Africi
Žukulica se prodao Molderu da ga nepita koliko koštaju njegovi izumi sa koji je namestio direktorku biblioteku pa ce i ove dalje
Sigurno će ponovo biti novih i jačih upozorenja, ali odgovornost za svaku kap krvi neće snosti međunarodna zajednica, a ni studenti i ostali protestanti, već vlast i onaj koji komanduje tom vlašću. Vučić je svestan da mu lomljenje vilica i kostiju, hašenje studenata, pucanje iz pištolja… ne ide od koristi, već još više rasplamsava društveni bunt. Međunarodna zajednica ne želi da spašava Vučića, kome je sopstveni narod odsvirao kraj.
Pisousti i brat bas pobesneli.
Ovi iz Sns su bre gospoda za ove blokadere
Gospoda bez diploma ili sa privatnim kupljenim diplomama. Jesu gospoda sve lopov do lopova pomešani komunisti i cetnici ne zna se ni koji su ni šta su osim da su bežali od rata i oni u njihovi očevi dok su naši bili na Kosovu i spaljivni po logorima. Doćice kraj svega ništa ne traje večno pa ni njihove laži ..
Gospoda sa kupljenim diplomama mogu biti samo u zatvoru,u stvarnom životu to se zove patogeno oboljenje.
Vic dana. SNS i gospoda u istoj rečenici.
Za vas je provokacija TRI PRSTA i SRBIJA? Šta reći…
Miloše, ide priča gradom da je pronadjen najbolji sarač u Srbiji, koji je prihvatio da uradi jedno sedlo, po tvojoj meri. Ipak su naručioci humani ljudi, ne žele da imaš više nelagodnosti od one koja je neophodna.
Večeras bio vidljiv neprijatelj za razliku od prethodne večeri.