Meštani sela Stubla kod Bojnika prekinuli su juče u 13 sati šestodnevnu blokadu traktorima regionalnog puta Bojnik- Brestovac nakon dogovora sa predsednikom opštine Bojnik Nebojšom Nenadovićem koji ime je dao obećanje da će im ispuniti zahteve, kazao je za Jugmediu predsednik Mesne zajednice iz tog sela Dragan Živković.
Dodaje da su tražili naspivanje ulica grebanim asfaltom, saniranje atarskih puteva, da se podigne potporni zid na mestu gde se obrušio asfalt, kupovinu nove crpne stanice kako bi imali jači pritisak vode.
“Obećao je da će da završi sve što smo tražili do kraja godine. Jutros su bili zamenik predsednika opštine Dejan Stojanović, šef Odeljenja za urbanizam Goran Živković i predsednik Skupštine opštine Mladen Đorđević, odveo sam ih na lice mesta i od njih smo dobili obećanje da će krenuti sa radovima”, objašnjava Živković.
Živković napominje da će do kraja godine sačekati da zahtevi budu ispunjeni, u suprotnom, ponovo se vraćaju tratkorima na blokadu puta.
Inače, tokom šestodnevne blokade meštanima su se pridružili i studenti iz Bojnika.
Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!
Jak kredibilitet je Nebojša Nenadović! Taj što kaže, to je kao zabetonirano, samo bez cementa.