Prijem povodom Dečje nedelje

BELA PALANKA – Učenike iz nekoliko belopalanačkih škola povodom Dečije nedelje primio je predsednik opštine Goran Miljković i predsednik Skupštine Ivica Vasić.

Predsednik opštine upoznao je decu sa radom lokalne samouprave i u neformalnom razgovoru sa njima saznao šta je ono što bi im opština mogla omogućiti kako bi na što kvalitetniji način provodili vreme u školi i vrtiću.

Deca iz Crvene reke tražila su salu za fizičko, belopalanačkoj osnovnoj školi potreban je novi nameštaj, a najmlađi su bili najskromniji pa su za svoj vrtić osim tepiha tražili igračke.

Od lokalne samouprave mališani su na poklon dobili zbirku pesama “Biserna ogrlica” pesnika Milosava Petrovića iz Bele Palanke. Predsednik Miljković je na kraju druženja poželio deci da vredno uče i stiču nove prijatelje, i dodao da će se lokalna samouprava zajedno sa nastavnicima i vaspitačima truditi da ispuni njihove želje.

(kraj)paz/ena

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

0 Komentara
Najstarije
Najnovije
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare