Protestna šetnja studenata sutra u Leskovcu, delom i kroz Hisar

Studenti Tehnološkog fakulteta u Leskovcu najavili su za sutra, 21. februar, protestnu šetnju koju će u 11.52 sati otpočeti ispred ove ustanove.

I ovoga puta ruta će biti drugačija, pa će se protestovati i u delu Hisara: Tehnološki fakultet – Bulevar oslobođenja – Rade Končara – Prvomajska – Devet Jugovića – Vasilija Nikolića – Norvežanska – Radanska – Svetozara Markovića – Stojana Ljubića – Koste Stamenkovića, pa Bulevarom nazad do fakulteta.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

4 Komentara
Najstarije
Najnovije
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare
Klasa
20.02.2025. 12:54

A kad pocepaju obucu,a nista ne rese trazice od roditelja pare za nove cipele-a oni bez mogucnosti da im udovolje.

Harry
20.02.2025. 17:17
Odgovor za  Klasa

A šta ako ipak reše štogod- što je vrlo verovatno?

Zoran jug
20.02.2025. 20:23
Odgovor za  Klasa

Mnogo si sikirljav,ako roditelji nemaju tu su dede da im kupe šta god im se hoće.Zato dedini pumpajjjjteeee.Vidimo se u NIŠ 1.MART.

Ivo
21.02.2025. 00:55
Odgovor za  Klasa

Pa i to je jedan od razloga za protest – što mnogi ne mogu da udovolje deci kad ova požele nove cipele.