FUDBALSKA  ZONA ISTOK

PUSTA REKA – BALKANSKI 3:0

BOJNIK/DIMITROVGRAD – U poslednjem jesenjem kolu fudbaleri Puste reke su pobedili goste iz Dimitrovgrada sa 3:0 i tako uspešno završili prvi deo prvenstva u gornjem delu tabele.

bojnik_dimitrovgrad

Po idealnim vremenskim uslovima za igru domaći su postigli tri pogotka a da su bar malo bili prisebniji mogli su još toliko . Prvi pogodak na utakmici postignut je u 35 minutu igre a stelac je bio mladi Aleksndar Stanković. U samom finišu prvog dela igre kapiten Nikola Ilić je  udvostučio prednost domaćina. Sa tim rezultatom

Igrač utakmice: Nikola  Ilić

se otišlo na zaslužen odmor. U drugom delu tek u poslednjim minutima igre konačan rezultat postavlja svojim drugim a za svoj tim treći pogodaka Nikola Ilić i overava zasluženu visoku pobedu Bojničana, posle propuštenih siaset prilika pred gol golmana Milčeva.

Bojnik- Gledalaca 200. Sudija: Nikola Ničić (Vranje) 7. Strelci: A. Stanković u 35, N. Ilić u 41 i 88 minutu- Žuti kartoni:Niloka Petrović, Danilo Stanišić ( Pusta reka), Georgijev,  I. Marinkov, S. Marinkov ( Balkanski ).

bojnik_dimitrobgrad_1

PUSTA REKA: S. Stanković 7, Nemanja Petrović 7, Janković 7 ( Jovanović -), Vidojević 7,5, D. Petrović 7, Ž. Stojanović 7 ( M. Stojčić -), A. Stanković 7 ( M. Ilić -), N. Ilić 8, Nikola Petrović 7, Danilo Stanišić 7.

BALKANSKI: Milčev 5, Aleksov 5,5, Stanojev 5, Georgijev 6, Vasov 6, Markov 6 ( Botev -), I: marinkov 5 ( Milanov -), Rađenov 5,  Ivanov 6, S. Marikov 5,5, Kirkov 5.