RHMZ: Od sutra toplije, ali problem i dalje – magla

Republički hidrometeoroški zavod dao je prognozi za celu ovu nedelju, gde se navodi da će se temperatura vazduha danas kretati do 12 stepeni, dok će od sutra biti bolje. Međutim magla će u celoj Srbiji remetiti normalno odvijanje saobraćaja.

Danas se u pojedinim delovima Vojvodine, u višim delovima Beograda i u brdsko-planinskim predelima očekuje smanjena vidlјivost zbog magle i niske oblačnosti, naročito u prvom delu dana, upozorio je RHMZ i najavio i lokalnu pojavu slabe ili sipeće kiše (rosulјe). Zbog magle je na snazi žuti meteoalarm za Bačku, banat, jugozapadnu Srbiju i KiM.

Sredinom dana i posle podne umereno oblačno sa sunčanim intervalima. Vetar u većem delu slab, promenlјiv, na istoku Srbije umeren i jak, zapadni i severozapadni. Najviša temperatura od 7 do 12 °C. Krajem dana i u toku noći ponovo formiranje magle i niske oblačnosti, najavljuje RHMZ, a daje i prognozu za naredne dane.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

0 Komentara
Najstarije
Najnovije
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare