Rukometaši Dubočice ostvarili ubedljivu pobedu na otvaranju sezone

Rukometni klub “Dubočica 54” Leskovac ostvario je sinoć ubedljivu pobedu na otvaranju sezone Super rukometne lige nad novajlijom u ligi, ekipom Uba, a naši Vukovi slavili su rezultatom 34:24.

Nakon 30 minuta igre naši rukometaši odlaze na odmor sa tri gola prednosti (12:15). U drugom poluvremenu, nakon 17 minuta, naša ekipa ima šest golova prednosti (20:26) i jasno stavlja do znanja da se pobeda neće dovoditi u pitanje i da je spremna da u Leskovac donese dva boda.

Za najboljeg pojedinca na utakmici izabran je kapiten Dubočice Andrija Atanasković, koji je ujedno i najbolji strelac na utakmici sa 10 postignutih golova.

Naši golmani, Miroslav Kocić i Stefan Arđelan, zabeležili su zajedno 15 odbrana.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.