Rukometaši Dubočice poraženi u prvom kolu plej ofa

Železničar iz Niša večeras je na svom terenu opravdao ulogu favorita u prvom meču plej of-a i uspeo da pobedi rukometaše “Dubočice 54” Leskovac rezultatom 29:24.

Leskovčani su do 14. minuta bili u prednosti, ali su Nišlije zatim preuzele vođstvo i otišle na odmor sa dva gola razlike ( 15:13).

Drugo poluvreme, Želja je otvorila serijom golova i već u 34. minutu uvećala prednost rezultatom 18:13.

Uzbudljivu završnicu pružili su rukometaši Dubočice od 45. minuta serijom od 4 gola, ali su se Nišlije u 50. minutu vratile u igru i završili prvo kolo plej of-a sa 5 golova razlike.

Najefikasniji igrač Dubočice bio je večeras njihov novi saigrač Vojvodić Vanja koji je postigao 7 golova, dok su Nikolić Vanja, Matović Nikola i Cvetković Nikola imali po 4 pogotka.

U 2. kolu plej of-a koje se igra narednog vikenda, Leskovčani dočekuju ekipu Rudar koja je večeras izgubila od Partizana u Beogradu rezultatom 24:35.