Saša Mladenović nije više šef Odeljenja za društvene delatnosti i lokalni razvoj grada Leskovca

Saša Mladenović nije više šef Odeljenja za društvene delatnosti i lokalnog razvoja grada Leskovca, potvrdio je danas gradonačelnik Goran Cvetanović.

„Šta mislite zašto šef Odeljenja za društvene delatnosti nije više šef. Ima povredu, pa je tri meseca oduzeto, što je mimo toga njegova ćerka kao advokat uzela milion dinara, zato ja mogu da utičem na to da on ne bude više šef. Ja kad to ne uradim to je onda korupcija kriminal, a kad to uradim što uradim“, rekao je Cvetanović.

Jugmedia nezvanično saznaje da je Mladenović smenjen još pre dve nedelje.

Podsetimo, Mladenović je ovu funkciju obavljao od 2018. godine nakon smene Bojana Tojage.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

3 Komentara
Najstarije
Najnovije
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare
SNS kadrovi
12.05.2025. 15:04

E moj Saša, gde je sada ….. naša?

?*!...tolko
12.05.2025. 17:16
Odgovor za  SNS kadrovi

Sada Tojaga (vernik) vodi prosvetu, tolko.

Pumpa
12.05.2025. 18:27

Saša nije davao „čičino“ zato je smenjen.