Sedma pobeda rukometaša Dubočice u Subotici, trenutno prvi na tabeli

Rukometaši „Dubočice 54“ Leskovac pobedili su u 8. kolu ARKUS lige ekipu Spartaka iz Subotice rezultatom 27:23 i time ostvarili sedmu pobedu u ovoj sezoni i time preuzeli trenutno prvo mesto na tabeli sa 14 bodova, sa samo jednim bodom razlike u odnosu na Partizan, ali što već danas može da se preokrene jer crno-beli igraju sa Mokrom Gorom.

Iako su domaćini u prvom poluvremenu imali prednost od 5 golova razlike do 14. minuta, „vukovi“ su se probudili, a u poslednja tri minuta igre uspeli su da naprave seriju od tri gola, bez ijednog primljenog i na poluvreme otišlo sa vođstvom od 14:11.

U drugom poluvremenu, domaća ekipa je dala sve od sebe da dođe ponovo do vođstva, ali leskovački supeligaši pokazali su vrhunsku igru i odbranu i nisu dozvolili da ispuste još jednu pobedu u nizu.

Za igrača utakmice proglašen je Đorđe Spasić sa 8 golova.

U narednom kolu, Dubočica 54 dočekuje u Leskovac „Proleter“ iz Zrenjanina.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.