Sutra bez struje 47 sela

Ogranak Elektrodistribucija Leskovac izvodiće radove na redovnoj godišnjoj reviziji TS 35/10 kV „Biljanica“.  Zbog toga će u četvrtak, 21. avgusta od 8 do 13 časova bez stuje biti meštani na sledećim lokacijama: Manojlovce, Velika i Mala Biljanica, Donja i Gornja Slatina, Kumarevo, deo Mrštana, Gornje i Donje Krajince, Jelašnica, Jašunja, Grajevce, Drćevac, Crkovnička Oraovica, Crkovnica, Golema Njiva, Piskupovo, Orašac, Donja i Gornja Kupinovica, Stupnica, Jarsenovo, Gradašnica i Rajno Polje.

Ogranak Elektrodistribucija Leskovac izvodiće radove i na rekonstrukciji distributivne elektroenergetske mreže radi unapređenja kvaliteta napajanja električnom energijom. Zbog toga će u čevtrtak, 21.avgusta u periodu od 8 do 10 časova bez struje biti meštani na sledećim lokacijama: Zalužnje, Priboj, Živkovo, Kaštavar, Pečenjevce, Lipovica, Brejanovce, Razgojna, Čifluk Razgojnski, Gornja i Donja Lokošnica, Grdanica, Smrdan, Novo Selo, Čekmin, Babičko, Međa, Šarlince, Draškovac, Kutleš i deo Brestovca preko pruge.

Od 8 do 17 časova bez struje će biti meštani i na sledećim lokacijama: Veliko Vojlovce i Donje Vranovce.

„Tokom trajanja radova molimo korisnike da isključe svoje uređaje sa mreže i da ih ponovo uključe po obnavljanju snabdevanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova, radovi će biti odloženi za drugi termin, o čemu će korisnici biti na vreme obavešteni“, navodi se u saopštenju.

Korisnici i mediji sve informacije o planiranim isključenjima mogu dobiti preko besplatne aplikacije ED Srbije za mobilni telefon https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eds.edsrbije, koja se može preuzeti preko Google play prodavnice. Korisnici se preko aplikacije mogu prijaviti da svakodnevno dobijaju notifikacije o planiranim isključenjima za pojedinačne opštine po izboru. Informacije o planiranim isključenjima mogu se naći i na sajtu Elektrodistribucije Srbije www.elektrodistribucija.rs.

Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!

Pretplati se
Obavesti o

Pre slanja komentara molimo Vas da pročitate sledeća pravila: Mišljenja iznešena u komentarima su privatno mišljenje autora komentara i ne odražavaju stavove redakcije portala juGmedia. Komentari koji sadrže psovke, uvredljive, vulgarne, preteće, rasističke ili šovinističke poruke neće biti objavljeni. Molimo čitaoce portala juGmedia da se prilikom pisanja komentara pridržavaju pravopisnih pravila. Takođe je zabranjeno lažno predstavljanje, tj. ostavljanje lažnih podataka u poljima za slanje komentara. Komentari koji su napisani velikim slovima neće biti odobreni. Redakcija ima pravo da ne odobri komentare koji su uvredljivi, koji pozivaju na rasnu i etničku mržnju i ne doprinose normalnoj komunikaciji između čitalaca ovog portala.

4 Komentara
Najstarije
Najnovije
Ugrađene povratne informacije
Pogledaj sve komentare
Marko
21.08.2025. 13:53

Nesposobni su do bola, najavljeno je samo 2h bez struje evo 5h vec

Milos
21.08.2025. 18:00

Od 08-13h… pisem u 17:57 jos uvek nista. Bolje da ne obaveste o nestanku nego da nas puste da se organizujemo nesto po njihovim DEZINFORMACIJAMA!!!

Jorka
21.08.2025. 19:56

SNS i Meskovi uspesi su očigledni

Ivana
21.08.2025. 23:18

Ma ko će sa njih ,oni su nedostižni.nesposobne budale.9 h bez struje,u avgustu,i bez vode jer imamo hidrofore.Bez najave,nego lazu da će biti samo 2 h.Zato smo i propali.