Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će danas, u petak, 30. januara, na društvenoj mreži TikTok razgovarati uživo sa korisnicima te mreže i odgovarati na njihova pitanja.
Naime, Vučić je poručio građanima da „spreme pitanja“ jer će se sa njima družiti u petak 30. januara na TikTok lajv- u 18 sati.
“Dragi narode, u petak u 18 sati 30. januara, prvi put uživo sa vama na TikToku. Od 18 sati, komentarisaćemo razna čuda. Evo ja sebe snimam, pa zato mi sve izmakne. Nije ni važno. Tako to izgleda kad se bavim stvarima koje baš ne umem, ali hoću da razgovaram sa vama i hoću da komentarišem stvari koje su viralne i onda ne znam šta još da kažem. Vidimo se u petak”, poručio je Vučić na svom TikTok nalogu „jasamaleksandar“.
@jasamaleksandar Spremite pitanja ✍️ 📅 Petak, 30. januar ⏰ 18h – vidimo se uživo! #jasamaleksandar #tiktok #tiktoklive #tiktokviral #srbija🇷🇸
Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!




















Ne koristim TikTok, ali bih ga pitao:
Pa eto, ako mu neko bude postavljao pitanja, možda može i ovo da pita.
Ne zbog mene, zbog babu.
Malo su mu svi režimski mediji, ustvari bez malo pa svi mediji Srbije, pa će i na Tik-toku. Još malo pa će nam po kućama i stanovima bauljati. Napast. Ali oslobodićemo ga se. Još malo. Izdržaćemo. Još jednom molba za uredništvo cenjene JuGmedie. Ne postavljajte sliku ove ružne pojave. Rekoh više puta, deca nam se traumiraju a i mi odrasli se uznemirimo kad ga vidimo na slici. Predložih jednom, sada ponavljam svoj predlog, dajte umesto njega sliku nekog junaka iz crtanih filmova. Mislim da je najprikladniji Pinokio. On nekako najbolje odslikava njegov karakter a imnogo je lepši za gledanje. Na kraju pozdrav za sektaše sns OVCE beeeee.
Dolaze li on i Bata helikopterima na nekadašnje Plantažine vinograde u vizite?Tako bar pričaju radnici obezbedjenja?