PROKUPLJE -Opštinska organizacija sportskih ribolovaca „Toplica“ iz Prokuplјa bila je organizator takmičenja ribolovaca pod nazivom „Kup Toplice 2014“. Na ovoj sportskoj manifestaciji učestvovalo je 16 ekipa, od kojih su tri bile iz Prokuplјa, saopšteno je na sajtu opštine Prokuplje.
Osim prokupačkih ribolovaca svoje znanje i umeće pokazali su i ribolovci iz Zaječara, Negotina, Knjaževca, Aleksinca, Niša, Leskovca, Vranja, Lebana, Bojnika, Dolјevca i drugih gradova južne Srbije.
Ovogodišnji ekipni pobednik „Kupa Toplica 2014“ je ekipa „Toplica 1“ koju su sačinjavali Dragan Čvorović, Tomislav Donevski i Dragan Jović. Drugo mesto osvojila je ekipa „Bistro“ iz Aleksinca, a treće „Veternica“ iz Leskovca. Druge dve prokupačke ekipe zauzele su „Toplica 2“ sedmo, a „Bistro“ 15 mesto.
U pojedinačnoj konkurenciji najbolјi ribolovac bio je Jovica Velјić iz Niša. Drugo mesto zauzeo je Miroslav Stanojević iz Aleksinca, a treće Tomislav Donevski iz Prokuplјa.
(Kraj)
Pratite JuGmedia portal na društvenim mrežama Facebook, Instagram, TikTok i X (Twitter)!
Budite uvek u toku dešavanja!