Dinamo pobedio u prijateljskom meču sa Radnikom

Vranjski FK Dinamo pobedio je iskusnog superligaša Radnika iz Surdulice rezultatom 2:1 (1:0) u prikateljskoj utakmici pred superligašku sezonu, na Jumkovom stadionu u Vranju.

Strelci za Dinamo bili su Mlađan Stevanović u 18. i Tiaga Amorima u 77. minutu, dok je gol za Radnik postigao Bojić u 56. minutu susreta.

Prijateljsku utakmicu obeležila je gruba igra i dva crvena kartona za fudbalere Radnika.

Dinamo je na kraju sezone Prve lige Srbije zauzeo drugo mesto sa 60 bodova, četiri manje od novosadskog Proletera i direktno se plasirao u Super ligu.

Vranjanci u prvom kolu Super lige gostovaće Crvenoj zvezdi, dok u drugom dočekuju Partizan.