Srpskoligaški fudbal, kad neće – neće!

Jedinstvo iz Bošnjaca zabeležilo je još jedan u nizu poraza ovog proleća, ovog puta rezultatski bolja bila je ekipa Rtnja iz Boljevca 3:1 (2:1)

Igrači Jedinstva su napadali i stvarali šanse ali je odbrana domaće ekipe poklekla samo jednom i to tek u 85. minutu kada je rezervista Lazar Nikolić koji je u 65. minutu zamenio Stoiljkovića,  postavio konačan rezultat utakmice.

Utakmicu je het-trikom obeležio domaći igrač Čaurević koji je pogotcima u  u 10., 40., i 56. minutu stekao zvanje igrača utakmice

Jedinstvo se i pored serije loših rezultata u prolećnom delu sezone nalazi na visokom 4. mestu na tabeli Srpske lige Istok sa 32 osvojena boda i u narednom kolu igra komšijski derbi sa ekipom Moravac Oriona koji je, u Pukovcu, zabeležio još jedan poraz u nizu ovog proleća, Pukovac-Moravac Orion 1:0.

Jedini srpskoligaški bod u ovom kolu osvojila je ekipa Radana koja je u Lebanu remizirala sa drugoplasiranim Jedinstvom iz Paraćina 0:0, a za vikend će ugostiti ekipu Rtnja.