KMF Leskovac  pevajući iz Bujanovca

U utakmici 19. kola regionalne futsal lige, ekipa KMF Leskovac deklasirala domaći As u Bujanovc

Posle prvih deset minuta rezultat na semaforu glasio je 2:2 a igra ekipe iz Leskovca nije ličila na ekipu koja je tokom sezone prosto mlela protivnike pa je rezulat poluvremena 3:2 prilično realno pokazao sliku na terenu.

Ipak, posle pauze, na teren sportskog centra „Mladost“ u Bujanovcu kao da je izašla druga ekipa. Rastrčali su se po terenu igrači iz Leskovca i uigranim kombinacijama i izrađenim akcijama pokazali da su s pravom na prvom mestu i naredne sezone igraju i višem stepenu takmičenja.

Golove za ekipu iz Leskovca postigli su:  Miloš Petrović u 6., Igor Stefanović u 33.,35., 36., Nikola Stanojević u 32. i 39., Ljubiša Cvetanović u 10. i 25., Petar Marjanović u 38. i Stefan Đorić u 39. minutu. Strelci za ekipu As bili su: Mistafi u 4. iz  kaznenog udarca, Jordanović u 13. i Fljorim u 14. minutu.